AKÉ SLUŽBY PONÚKAM?
AKÉ SLUŽBY PONÚKAM?
Som špecializovaná virtuálna asistentka,

MOJOU DOMÉNOU JE KREATÍVA

Pre klientov tvorím grafiku, spravujem im sociálne siete, kde tvorím kontent, grafiku príspevkov, videá, storíčka a reels

Milujem aj marketing, preto vám rada pomôžem aj s emailingom, webom, copy-writingom, či nastavením predajnej message a zladením brandu.

Nezľaknem sa ani administratívnych a technických záležitostí spojeným s podnikaním.

Máte záujem o moje služby? kontaktujte ma 

ADMINISTRATÍVA

Práca s dokumentami, prepis audio či video súborov, spracovanie databáz, fakturácia, projektový manažment, príprava podkladov. Vyriešim za vás akékoľvek administratívne úlohy.

SOCIÁLNE SIETE

Správa sociálnych sietí – FB, IG, Tik Tok. Tvorba príspevkov, stories, reels. Návrh marketingovej stratégie, predajná komunikácia služieb či produktov, interakcia so zákazníkmi.

GRAFIKA

Vytvorím pre vás profesionálne logo na mieru, príspevky na sociálne siete, plagáty, pozvánky, bannery, vizitky, prezentácie, ebooky, digitálne produkty, tlačoviny.

COPYWRITING

Pomôžem vám s tvorbou textov na web, sociálne siete, popisy produktov newsletterov, napíšem blog, predajné texty. Použíjem vašu predajnú message, cielim na potreby zákazníka a komunikujem hodnoty značky.

EMAIL MARKETING

Tvorba emailingu, newsletterow, kampaní. Vytvorím texty, grafiku, technické nastavenie, navrhnem marketingovú stratégiu, následne urobím analýzu úspešnosti.

FOTO/VIDEO/ AUDIO

Vytvorím alebo upravím vaše fotky, videá, audio nahrávky. Pridám titulky, nastrihám, pohrám sa s efektami, pridám hudbu. 

SPRÁVA WEBU A ESHOPU

Tvorba webu/eshopu, pridávanie produktov, copywriting, úprava webu, tvorba obsahu a grafiky. Tvorba nákupnej cesty zákazníka.

REKLAMY

Správa a tvorba reklamných kampaní na Facebook, Instagram a Tik Tok. Pomôžem vám aj s copywritingom a grafikou vašej kampane.

PLÁNOVANIE

Kontrola a správa kalendára, pripomeniem vám váš program, deadliny, schôzdky, dohodnem stretnutia a efektívne naplánujem váš vzácny čas.

KONZULTÁCIE

Poradím vám v oblasti brandingu, copywritingu, audit sociálnych sietí a webu. Podelím sa s mojimi dlhoročnými skúsenosťami a pomôžem vám vyšperkovať a zjednotiť váš business.

ORGANIZÁCIA

Organizovanie teambuildingov, eventov, zabezpečenie programu, ubytovania, sály, cateringu, dopravy. Naplánovanie dovolenky či výletu – letenky, booking ubytovania, itinerár.

OSOBNÉ ZÁLEŽITOSTI

Pomôžem vám nezabudnúť na dôležité rodinné stretnutia, oslavy, meetingy s priateľmi. Pripomeniem vám narodeniny a vymyslím perfektný darček, naplánujem wellnes víkend.

CENNÍK

HODINOVÁ SADZBA A MESAČNÉ BALÍČKY

HODINOVÁ SADZBA
od 15 €
za hodinu práce

Sadzba za krátkodobú, či jednorazovú spoluprácu.

MESAČNÝ BALÍK
280 €
20 hodín práce 14€/hod

Balíček obsahuje služby virtuálnej asistentky účtované hodinovou sadzbou

MAXI MESAČNÝ BALÍK
540 €
40 hodín práce 13,5€/hod
Balíček obsahuje služby virtuálnej asistentky účtované hodinovou sadzbou

AKO FUNGUJE SPOLUPRÁCA SO MNOU?

ZADANIE

Ak máte záujem o služby virtuálnej asistentky, vyplňte formulár nižšie. Popíšte s čím potrebujete pomôcť a ja sa vám čo najskôr ozvem.

SPOLUPRÁCA

Po zadaní úloh vám urobím cenovú ponuku – hodinovú sadzbu, odhadneme časovú náročnosť práce,  dohodneme si termín dokončenia. Počas spolupráce som vám naplno k dispozícií, zároveň môžete sledovať to čo robím.

REPORT

Po dokončení zadania dostanete faktúru, súčasťou je aj report práce. Uvidíte koľko času trvali jednotlivé úlohy. Súčasťou môžu byť aj dodatočné komentáre k práci.

MÁTE ZÁUJEM O SLUŽBY VIRTUÁLNEJ ASISTENTKY?

NAPÍŠTE MI S ČÍM VÁM MÔŽEM POMÔCŤ A DOHODNEME SI BEZPLATNÚ KONZULTÁCIU